Read eBook: beni de bir seven vard

[PDF] Beni De Bir Seven Vard Download

Beni de bir seven vard  PDF
Author: Salih Aslanparcasi
Publisher: Lulu.com
ISBN: 1471068641
Size: 70.63 MB
Format: PDF, ePub
Category : Poetry
Languages : tr
Pages : 70
View: 5368

Get Book


Beni De Bir Seven Vard

by Salih Aslanparcasi, Beni De Bir Seven Vard Books available in PDF, EPUB, Mobi Format. Download Beni De Bir Seven Vard books, Salih ASLANPARCASI, 01 ocak 1989 tarihinde diyarbak


[PDF] Download

 PDF
Author:
Publisher: Kök Yayıncılık
ISBN:
Size: 50.16 MB
Format: PDF, Mobi
Category :
Languages : en
Pages :
View: 5557

Get Book


by , Books available in PDF, EPUB, Mobi Format. Download books,


[PDF] Senin Ad N A K Download

Senin Ad  n A  k PDF
Author: Kevser Yeşiltaş
Publisher: Guzeldunya Kitaplari / Distributed by Bookcity.Co
ISBN: 6056503372
Size: 25.26 MB
Format: PDF, Docs
Category : Body, Mind & Spirit
Languages : tr
Pages : 120
View: 5199

Get Book


Senin Ad N A K

by Kevser Yeşiltaş, Senin Ad N A K Books available in PDF, EPUB, Mobi Format. Download Senin Ad N A K books, Bir yangın tutuşunca yürekte, aşk ne imiş, gönülde hissedersin. Sevdiğin değil, onun için tüm hayallediklerin senin gerçek sevdandır. O senin yüreğinde, yere göğe sığdıramadığın, onun dahi taşıyamayacağı kadar yücelikte bir güzelliğe bürünmüştür. Bu yüzden sevdiğini ancak sen taşıyabilirsin. Mecnun ve Leyla en ufak bir olumsuzlukta vazgeçerler miydi birbirlerinden? Sıkıldık birbirimizden deyip, sanal aşklara yelken açarlar mıydı? Aşk kavramı, birbiri için ölmelerden, ebedi aşklara, daha sonra yaz aşklarına, günübirlik aşklara, şimdi de sanal âlem aşklarına dönüştü. Sabah tanış, akşam koklaş, ertesi gün bay bay'laşmaktan ibaret oldu. Bu kitapta, geleceğin insanlarının Aşka bakış açısı anlatılmaktadır. Bugünün, sev-terket usulü eskimiş kadın erkek ilişkilerini konu alan türden bilgiler yoktur. Zira binlerce yıldır bu bilgileri okuduk, doyduk. Şimdi artık yeniyi getirmenin, yeniyi söylemenin, yenilenmenin, dönüşmenin zamanıdır. Sûreti herkes anlatır. Sireti anlatan çok azdır. Şimdi, siretin ile tanışma vaktin gelmiştir. Sen ile Özün arasındaki buluşmaya, bu kitabı alarak davet edildin. Bundan sonrası tamamen sana ait. Okumak ve okumamak senin seçeneğin. Ve unutma ki, seçtiğimiz bizimdir. Seçtiğimiz yolumuzu belirler. Seçimlerimiz kaderimizi tayin eder. Tayin eden kimdir? Sensin. Senin Adın Aşk idi unuttun mu? Sen olduğun gibi olunca, her şeyin gerçeği, yüzünü sana açacaktır.


[PDF] Kad K Yl Y Llar M Download

Kad  k  yl   y  llar  m PDF
Author: Hacer Hicran Göze
Publisher: KUBBEALTI PUBLISHING
ISBN: 9789756444504
Size: 10.46 MB
Format: PDF, ePub, Mobi
Category : Istanbul (Turkey)
Languages : tr
Pages : 187
View: 5293

Get Book


Kad K Yl Y Llar M

by Hacer Hicran Göze, Kad K Yl Y Llar M Books available in PDF, EPUB, Mobi Format. Download Kad K Yl Y Llar M books,


[PDF] Daniel Download

Daniel PDF
Author: Yedi Renk @yittiong
Publisher: Yedi Renk
ISBN: 1312497114
Size: 30.11 MB
Format: PDF, Docs
Category : Biography & Autobiography
Languages : tr
Pages : 100
View: 6855

Get Book


Daniel

by Yedi Renk @yittiong, Daniel Books available in PDF, EPUB, Mobi Format. Download Daniel books, Aldatılmak nedir? Aldatan kime ne yapar, aldatılana ne olur? Peki ya madalyonun öbür yüzü beklediğinizden çok daha farklıysa? Bir de içinde aşk varsa? Teknolojinin getirdiği kolaylıklar ile siz de bir dedektif olabilirsiniz. İşte bu kitapta bunun bir örneğine şahit olacaksınız: Tayfun ile birlikte adım adım Daniel'ın dünyasını keşfedeceksiniz. 1. Bölümde Tayfun Daniel'ın büyüsüne kapılıyor. Fakat Daniel'ın atladığı bir şey var: O da iPhone'u ve iCloud hesabı! 2. Bölümde iCloud ve iPhone şifresi ile neler yapılabileceğini öğreneceksiniz. Fakat öğrenecekleriniz öyle bildiklerinizden değil! Peki sonuç ne olursa olsun içinde aşk varsa ne olur?